Maytoni Sursă de tensiune Sursă de alimentare magnetică, Metal Gri, 100W, MAYTONI TRA004DR-100S
Maytoni
265,00 Lei 238,50 Lei
Economisesti: 26,50 Lei
Sursă de alimentare magnetică Maytoni, 100W, din metal gri. Dimensiuni compacte: 12.9x9.7x3 cm, pentru sisteme de 48V. Nu este dimabilă.
Culoare baza: Gri
Adauga in Cos
Cod Produs: TRA004DR-100S Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (1)
  • Review-uri (0)
Această sursă de alimentare magnetică este fabricată din metal gri. Oferă o putere de 100W și funcționează cu o alimentare de la AC 100 la 260V. Dimensiunile sale sunt 12.9 cm lungime, 9.7 cm lățime și 3 cm înălțime. Este o componentă esențială pentru sistemele de iluminat din colecția de surse de alimentare de 48V, asigurând o tensiune stabilă.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 3 cm
Lungime: 12.9 cm
Latime: 9.7 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 3 cm
Culoare Produs:
Gri
Lungime: 12.9 cm
Latime: 9.7 cm
Material: Metal
Iluminare LED (detaliu): NU
Putere (W): 100 W