Maytoni Sursă de tensiune Sursă de alimentare Radity, Aluminiu și plastic Alb, 200W, MAYTONI TRA084DR-100W-1
Maytoni
438,00 Lei 394,20 Lei
Economisesti: 43,80 Lei
Sursă de alimentare Maytoni Radity 200W, din aluminiu și plastic alb. Putere optimă pentru sistemul tău de iluminat 48V. Vezi oferta!
Culoare baza: Alb
Adauga in Cos
Cod Produs: TRA084DR-100W-1 Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (1)
  • Review-uri (0)
Această sursă de alimentare de 100W, cu finisaj alb, este special concepută pentru sistemele de iluminat pe șină, oferind o eficiență ridicată și o durată de viață extinsă. Designul său ergonomic permite o integrare discretă în orice spațiu comercial sau rezidențial, menținând un aspect estetic curat.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Material Carcasa: Aluminiu si plastic
Inaltime: 2.8 cm
Lungime: 34 cm
Latime: 2.5 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 2.8 cm
Culoare Produs:
Alb
Lungime: 34 cm
Latime: 2.5 cm
Material: Aluminiu și plastic
Iluminare LED (detaliu): NU
Putere (W): 200 W