Maytoni Lampadar DOUBLE MOON, Metal Negru, 15W, MAYTONI MOD478FL-L15B3K
Maytoni
1.783,00 Lei 1.604,70 Lei
Economisesti: 178,30 Lei
Lampadarul DOUBLE MOON de la Maytoni: design modern, metal negru elegant, 15W putere și funcție dimabilă. Creează atmosfera perfectă! Descoperă-l!
Dimabilă: Da
Adauga in Cos
Cod Produs: MOD478FL-L15B3K Ai nevoie de ajutor? 0371789121
  • Review-uri (0)
Acest lampadar DOUBLE MOON este fabricat din metal negru. Are o putere de 15W și este dimabil, permițând reglarea intensității luminii. Include un întrerupător pentru operare ușoară. Dimensiunile sunt: diametru 16 cm și înălțime 146 cm. Cablul are o lungime de 2200 mm. Cu protecție IP20, este potrivit pentru iluminatul ambiental în livinguri sau birouri.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 146 cm
Culoare Produs:
Negru
Material: Metal
Iluminare LED (detaliu): DA
Volum (mc): 0.0004 mc
Putere (W): 15 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 1600
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Diametru: 16 cm
Garantie: 3 ani
Colectie: DOUBLE MOON
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Da
Clasa securitate electrica: Class2
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 120
Tip corp de iluminat: Lampadar
Material abajur: Sticlă
Lungime cablu: 2200 mm