Maytoni Lampadar Evolution, Aluminiu Negru, 12W, MAYTONI MOD396FL-L10W3K
Maytoni
2.141,00 Lei 1.926,90 Lei
Economisesti: 214,10 Lei
Lampadar Evolution, Aluminiu Negru, 12W. aluminiu, montaj cu ramă.
Dimabilă: Da
Adauga in Cos
Cod Produs: MOD396FL-L10W3K Ai nevoie de ajutor? 0371789121
  • Review-uri (0)
Acest lampadar elegant, cu finisaj alb, reprezintă o soluție de iluminat versatilă, perfectă pentru completarea decorului într-un living sau dormitor modern. Sursa LED integrată de 10W asigură un consum redus de energie și o lumină caldă, ideală pentru momentele de lectură sau relaxare.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 157.8 cm
Culoare Produs:
Negru
Lungime: 17.4 cm
Latime: 52 cm
Tip montaj: Cu ramă
Volum (mc): 0.0002 mc
Putere (W): 12 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 350
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz