Maytoni Lampadar Fad, Metal Negru, 12W, MAYTONI MOD070FL-L12B3K
Maytoni
1.592,00 Lei 1.432,80 Lei
Economisesti: 159,20 Lei
Lampadar Fad din metal negru, 12W. Are 145 cm înălțime, este dimabil și include întrerupător. Util în living sau birou.
Flux luminos (lumeni): 1000
Culoare baza: Negru
Dimabilă: Da
Protectie Ip: IP20
Stoc epuizat
Durata de livrare: Termenul de livrare va fi transmis de colegii noștri de la Customer Support.
Cod Produs: MOD070FL-L12B3K Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 145 cm
Lungime: 25 cm
Latime: 28.3 cm
Intrerupator Incorporat: DA
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 145 cm
Culoare Produs:
Negru
Lungime: 28.3 cm
Latime: 25 cm
Material: Metal
Inaltime Abajur: 2.2 cm
Iluminare LED (detaliu): DA
Volum (mc): 0.0004 mc
Putere (W): 12 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 1000
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Garantie: 3 ani
Colectie: Fad
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Da
Clasa securitate electrica: Class3
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 120
Tip corp de iluminat: Lampadar
Material abajur: Aluminiu
Lungime cablu: 2000 mm
Culoare abajur: Negru
Adecvata Pentru Exterior: Nu
Lanț: Nu
Rezistent la foc: Nu
Abajur: Da
Utilizare interior: Da
Model designer: Da
Înălțime bază lampă: 1450 mm