Maytoni Lampadar Kyoto, Metal Alb, 11W, MAYTONI MOD178FL-L11W3K
Maytoni
2.067,00 Lei 1.860,30 Lei
Economisesti: 206,70 Lei
Lampadar Kyoto din metal alb, cu abajur neregulat. Are 11W putere, înălțime 145cm și diametru 22cm.
Flux luminos (lumeni): 1300
Culoare baza: Alb
Adauga in Cos
Cod Produs: MOD178FL-L11W3K Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Video (1)
  • Review-uri (0)
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 145 cm
Latime: 22 cm
Intrerupator Incorporat: DA
Utilizabil la exterior: NU
Forma abajur: Forma neregulata
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 145 cm
Culoare Produs:
Alb
Latime: 22 cm
Material: Metal
Inaltime Abajur: 9.8 cm
Iluminare LED (detaliu): DA
Volum (mc): 0.0006 mc
Putere (W): 11 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 1300
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Diametru: 22 cm
Garantie: 3 ani
Colectie: Kyoto
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Da
Clasa securitate electrica: Class2
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 120
Tip corp de iluminat: Lampadar
Material abajur: Sticlă
Lungime cablu: 2000 mm