Maytoni Corp de iluminat încastrat Focus T, Aluminiu Alb, 7W, MAYTONI C140RS-L200-7W3K-W
Maytoni
358,00 Lei 322,20 Lei
Economisesti: 35,80 Lei
Corp de iluminat încastrat Focus T, Aluminiu Alb, 7W. aluminiu, montaj încastrat, 3 cm.
Forma spot: Rotundă
Flux luminos (lumeni): 460
Culoare baza: Alb
Adauga in Cos
Cod Produs: C140RS-L200-7W3K-W Ai nevoie de ajutor? 0371789121
  • Review-uri (0)
Corpul de iluminat LED din seria C140, cu lungimea de 200 mm și finisaj alb, este conceput pentru a oferi un iluminat puternic și clar. Cu o putere de 7W, acesta emite o lumină caldă de 3000K, creând o atmosferă primitoare și confortabilă în orice spațiu interior.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Material Carcasa: Aluminiu
Inaltime: 21.6 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 21.6 cm
Culoare Produs:
Alb
Material: Aluminiu
Iluminare LED (detaliu): DA
Tip montaj: Încastrat
Putere (W): 7 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 460
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz