Maytoni Corp de iluminat pe șină Vuoro, Aluminiu Negru, 15W, MAYTONI TR003-1-17W3K-B
Maytoni
210,00 Lei 189,00 Lei
Economisesti: 21,00 Lei
Include taxa verde - 0,71 Lei
Spot pe șină monofazat Vuoro, din aluminiu negru, cu LED integrat de 15W. Are 13.8 cm lungime și se montează ușor.
✔ Îți promitem cel mai bun preț: Informează-te!
Culoare: Negru
Flux luminos (lumeni): 950
Culoare baza: Negru
Adauga in Cos
Cod Produs: TR003-1-17W3K-B Ai nevoie de ajutor? 0371789121
  • Review-uri (0)
Proiectorul pe șină TR003-1-17W3K-B este o soluție de iluminat compactă, având o putere de 17W și o temperatură de culoare caldă de 3000K. Finisajul negru mat îi conferă un aspect modern și o prezență vizuală puternică.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Construcție: Aluminiu
Material Carcasa: Aluminiu
Inaltime: 21 cm
Lungime: 13.8 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 21 cm
Culoare Produs:
Negru
Lungime: 13.8 cm
Material: Aluminiu
Iluminare LED (detaliu): DA
Putere (W): 15 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 1300
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz