Maytoni Corp de iluminat peisagistic EDGE, Aluminiu Negru, 15W, MAYTONI O415FL-L15B3K
Maytoni
592,00 Lei 532,80 Lei
Economisesti: 59,20 Lei
Corp de iluminat peisagistic EDGE, Aluminiu Negru, 15W. aluminiu.
Flux luminos (lumeni): 1000
Culoare baza: Negru
Dimabilă: Nu
Protectie Ip: IP 65
Adauga in Cos
Cod Produs: O415FL-L15B3K Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Material Carcasa: Aluminiu
Inaltime: 5.9 cm
Lungime: 100 cm
Latime: 6.5 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: DA
Design: Maytoni Exterior
Inaltime: 5.9 cm
Culoare Produs:
Negru
Lungime: 100 cm
Latime: 6.5 cm
Material: Aluminiu
Iluminare LED (detaliu): DA
Volum (mc): 0.0001 mc
Putere (W): 15 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 1000
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Garantie: 3 ani
Colectie: EDGE
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class2
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 110
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat peisagistic
Lungime cablu: 300 mm