Maytoni Corp de iluminat suspendat Cosmo, Metal Negru, 39W, MAYTONI MOD210PL-L39B3K
Maytoni
2.339,00 Lei 2.105,10 Lei
Economisesti: 233,90 Lei
Pendul Cosmo din metal negru, cu 39W putere. Are o lungime de 98 cm și înălțime de 137.5 cm, potrivit pentru spații moderne.
Flux luminos (lumeni): 4800
Culoare baza: Negru
Adauga in Cos
Cod Produs: MOD210PL-L39B3K Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Video (1)
  • Review-uri (0)
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 137.5 cm
Lungime: 98 cm
Latime: 16 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 137.5 cm
Culoare Produs:
Negru
Lungime: 98 cm
Latime: 16 cm
Material: Metal
Iluminare LED (detaliu): DA
Tip montaj: Cu ramă
Volum (mc): 0.0004 mc
Putere (W): 39 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 4800
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Garantie: 3 ani
Colectie: Cosmo
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class1
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 360
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat suspendat
Inaltime maxima: 137.5 cm
Inaltime minima: 47.5 cm
Material abajur: Sticlă
Lungime cablu: 1200 mm