Maytoni Corp de iluminat suspendat Halo, Aluminiu Alamă, 48W, MAYTONI MOD005PL-L48BSK
Maytoni
1.314,00 Lei 1.182,60 Lei
Economisesti: 131,40 Lei
Corp de iluminat suspendat Halo, Aluminiu Alamă, 48W. aluminiu, montaj cu ramă.
Flux luminos (lumeni): 1650
Culoare baza: Alama
Adauga in Cos
Cod Produs: MOD005PL-L48BSK Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Material Carcasa: Aluminiu
Inaltime: 305.5 cm
Lungime: 150 cm
Latime: 1.5 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 305.5 cm
Culoare Produs: Alamă
Lungime: 150 cm
Latime: 1.5 cm
Tip montaj: Cu ramă
Volum (mc): 0.0002 mc
Putere (W): 48 W
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Garantie: 3 ani
Colectie: Halo
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class1
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 120
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat suspendat
Inaltime maxima: 305.5 cm
Inaltime minima: 15.5 cm
Material abajur: Silicon
Lungime cablu: 3000 mm