Maytoni Corp de iluminat suspendat Halo, Aluminiu Negru, 40W, MAYTONI MOD244PL-L50BK
Maytoni
2.252,00 Lei 2.026,80 Lei
Economisesti: 225,20 Lei
Corp suspendat Halo din aluminiu negru, 40W. Are 103.5 cm lungime și 30 cm lățime. Se montează cu ramă, nu este dimabil.
Flux luminos (lumeni): 800
Culoare baza: Negru
Adauga in Cos
Cod Produs: MOD244PL-L50BK Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Material Carcasa: Aluminiu
Inaltime: 307 cm
Lungime: 103.5 cm
Latime: 30 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 307 cm
Culoare Produs:
Negru
Lungime: 103.5 cm
Latime: 30 cm
Tip montaj: Cu ramă
Volum (mc): 0.0005 mc
Putere (W): 40 W
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Garantie: 3 ani
Colectie: Halo
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class1
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 120
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat suspendat
Inaltime maxima: 307 cm
Inaltime minima: 27 cm
Material abajur: Silicon
Lungime cablu: 3000 mm