Maytoni Corp de iluminat suspendat Kyoto, Metal Auriu, 11W, MAYTONI MOD178PL-L11G3K
Maytoni
1.179,00 Lei 1.061,10 Lei
Economisesti: 117,90 Lei
Corp de iluminat suspendat Kyoto, Metal Auriu, 11W. metal, montaj cu ramă, 22 cm.
Flux luminos (lumeni): 1300
Culoare baza: Auriu
Adauga in Cos
Cod Produs: MOD178PL-L11G3K Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 350 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 350 cm
Culoare Produs:
Auriu
Iluminare LED (detaliu): DA
Tip montaj: Cu ramă
Volum (mc): 0.0004 mc
Putere (W): 11 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 1300
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class1
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 120
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat suspendat
Inaltime maxima: 350 cm
Inaltime minima: 59.6 cm
Material abajur: Sticlă
Lungime cablu: 3000 mm
Forma abajur: Neregulată
Culoare abajur: Alb
Adecvata Pentru Exterior: Nu
Lanț: Nu
Rezistent la foc: Nu
Abajur: Da
Utilizare interior: Da
Model designer: Da
Înălțime bază lampă: 15 mm