Maytoni Corp de iluminat suspendat Node, Metal Auriu, 40W, MAYTONI MOD165PL-L40G3K
Maytoni
4.141,00 Lei 3.726,90 Lei
Economisesti: 414,10 Lei
Corp de iluminat suspendat Node, Metal Auriu, 40W. metal, montaj cu ramă.
Flux luminos (lumeni): 2600
Culoare baza: Auriu
Adauga in Cos
Cod Produs: MOD165PL-L40G3K Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 120 cm
Lungime: 100 cm
Latime: 27 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 120 cm
Culoare Produs:
Auriu
Latime: 92.7 cm
Material: Metal
Iluminare LED (detaliu): DA
Tip montaj: Cu ramă
Volum (mc): 0.0008 mc
Putere (W): 40 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 2600
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Garantie: 3 ani
Colectie: Node
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class1
Indice de redare a culorii (CRI): 90
Unghiul fasciculului: 180
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat suspendat
Inaltime maxima: 120 cm
Inaltime minima: 61.8 cm
Material abajur: Acrilic
Lungime cablu: 1200 mm