Maytoni Iluminat de fundal Finelli, Metal Negru, 12.1W, Maytoni MIR004WL-L12BZ
Maytoni
759,00 Lei 683,10 Lei
Economisesti: 75,90 Lei
Include taxa verde - 0,71 Lei
Iluminat de fundal Finelli, aplică din metal negru cu LED integrat de 12.1W. Înălțime 55cm, montaj cu ramă. Potrivită pentru oglindă.
✔ Îți promitem cel mai bun preț: Informează-te!
Culoare: Cupru
Flux luminos (lumeni): 800
Culoare baza: Bronz
Adauga in Cos
Cod Produs: MIR004WL-L12BZ Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Construcție: Metal
Tip înălțime: Fixă
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 55 cm
Lungime: 11.5 cm
Latime: 22.5 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 55 cm
Culoare Produs: Bronz
Lungime: 11.5 cm
Latime: 22.5 cm
Material: Metal
Iluminare LED (detaliu): DA
Tip montaj: Cu ramă
Volum (mc): 0.0003 mc
Putere (W): 12 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 800
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz