Maytoni Iluminat de fundal Fino, Metal Crom, 12.1W, Maytoni MIR003WL-L16CH
Maytoni
827,00 Lei 744,30 Lei
Economisesti: 82,70 Lei
Include taxa verde - 0,71 Lei
Aplica de perete Sensi este un accesoriu elegant ideal într-un decor modern.
Sensi este o aplică modernă și practică, disponibilă în 2 dimensiuni.
Vă rugăm să alegeți de mai jos varianta dorită.
✔ Îți promitem cel mai bun preț: Informează-te!
Culoare: Crom
Lungime: 72 cm
Flux luminos (lumeni): 1200
Culoare baza: Chrom
Adauga in Cos
Cod Produs: MIR003WL-L16CH Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Construcție: Metal
Tip înălțime: Fixă
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 4.8 cm
Lungime: 20 cm
Latime: 72 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 4.8 cm
Culoare Produs:
Crom
Lungime: 20 cm
Latime: 72 cm
Material: Metal
Iluminare LED (detaliu): DA
Tip montaj: Cu ramă
Volum (mc): 0.0002 mc
Putere (W): 16 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 1200
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz