Maytoni Lampadar Al Șaselea Simț, Metal Negru, 12W, MAYTONI Z020FL-L12BK
Maytoni
2.703,00 Lei 2.432,70 Lei
Economisesti: 270,30 Lei
Lampadar Al Șaselea Simț, Metal Negru, 12W. metal, 18 cm.
Flux luminos (lumeni): 750
Culoare baza: Negru
Adauga in Cos
Cod Produs: Z020FL-L12BK Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Video (1)
  • Review-uri (0)
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 150 cm
Lungime: 32 cm
Latime: 44 cm
Intrerupator Incorporat: DA
Utilizabil la exterior: NU
Forma abajur: Forma sferica
Design: Maytoni Modern
Inaltime: 150 cm
Culoare Produs:
Negru
Lungime: 32 cm
Latime: 44 cm
Material: Metal
Inaltime Abajur: 18 cm
Iluminare LED (detaliu): DA
Volum (mc): 0.001 mc
Putere (W): 12 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 900
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Diametru: 18 cm
Garantie: 3 ani
Colectie: Al Șaselea Simț
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Da
Clasa securitate electrica: Class2
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 360
Tip corp de iluminat: Lampadar
Inaltime maxima: 150 cm
Material abajur: Sticlă
Lungime cablu: 1500 mm