Maytoni Corp de iluminat pe șină Focus LED, Aluminiu Negru, 12W, MAYTONI TR041-4-12WTW-DD2-B
Maytoni
642,00 Lei 577,80 Lei
Economisesti: 64,20 Lei
Corp de iluminat pe șină magnetică, din aluminiu negru, cu LED 12W dimabil. Dimensiuni: 19.3 cm lungime, 5.2 cm diametru. Protecție IP20.
Dimabilă: Da
Protectie Ip: IP20
Stoc epuizat
Durata de livrare: Termenul de livrare va fi transmis de colegii noștri de la Customer Support.
Cod Produs: TR041-4-12WTW-DD2-B Ai nevoie de ajutor? 0371789121
  • Review-uri (0)
Acest corp de iluminat Focus LED, de culoare neagră, este construit din aluminiu și are o putere de 12W. Este dimabil, oferind flexibilitate în reglarea luminii. Dimensiunile sale sunt 19.3 cm lungime și 5.2 cm diametru, cu o înălțime totală de 133 cm. Se montează pe sistemul de șină magnetică 23mm EXILITY, alimentat la AC 48V. Cu un grad de protecție IP20, este potrivit pentru iluminatul interior în birouri, magazine sau zone de living.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 133 cm
Culoare Produs:
Negru
Lungime: 19.3 cm
Material: Aluminiu
Iluminare LED (detaliu): DA
Putere (W): 12 W