Maytoni Corp de iluminat încastrat Alfa LED, Aluminiu Alb, 10W, MAYTONI DL043-01-10W2.7K-RD-W-DE
Maytoni
197,00 Lei 177,30 Lei
Economisesti: 19,70 Lei
Iluminează eficient cu spotul încastrat Alfa LED Maytoni! Aluminiu alb, 10W, design tehnic și 3 ani garanție. Descoperă acum!
Adauga in Cos
Cod Produs: DL043-01-10W2.7K-RD-W-DE Ai nevoie de ajutor? 0371789121
  • Review-uri (0)
Alegeți discreția și eleganța corpului de iluminat încastrat Alfa LED în finisaj alb. Realizat complet din aluminiu, acest spot de 10W este conceput pentru a se confunda cu plafonul, oferind o iluminare uniformă și plăcută.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 5.2 cm
Culoare Produs:
Alb
Material: Aluminiu
Iluminare LED (detaliu): DA
Putere (W): 10 W
Temperatura culoare: 2700 K
Putere (Lumeni): 500
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Diametru: 6.5 cm
Garantie: 3 ani
Colectie: Alfa LED
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class2
Indice de redare a culorii (CRI): 90
Unghiul fasciculului: 60
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat încastrat
Diametru decupaj: 5.5 cm
Adecvata Pentru Exterior: Nu
Lanț: Nu
Rezistent la foc: Nu
Abajur: Nu
Utilizare interior: Da
Model designer: Nu
Înălțime bază lampă: 60 mm