Maytoni Corp de iluminat încastrat Alfa LED, Aluminiu Alb, 15W, MAYTONI DL043-01-15W2.7K-RD-W-DE
Maytoni
247,00 Lei 222,30 Lei
Economisesti: 24,70 Lei
Spot încastrat Alfa LED 15W, din aluminiu alb, cu diametrul de 8.5cm. Oferă lumină caldă 2700K și are protecție IP20. Nu este dimabil.
Dimabilă: Nu
Protectie Ip: IP20
Stoc epuizat
Durata de livrare: Termenul de livrare va fi transmis de colegii noștri de la Customer Support.
Cod Produs: DL043-01-15W2.7K-RD-W-DE Ai nevoie de ajutor? 0371789121
  • Review-uri (0)
Acest spot încastrat LED din colecția Alfa este fabricat din aluminiu alb. Are o putere de 15W și emite o lumină caldă de 2700K. Cu un diametru de 8.5 cm și o înălțime de 6.3 cm, se integrează discret în tavan. Nu este dimabil și are o clasă de protecție IP20. Este ideal pentru iluminatul general în spații interioare precum holuri, birouri sau zone de trecere.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 6.3 cm
Culoare Produs:
Alb
Material: Aluminiu
Iluminare LED (detaliu): DA
Clasa energetica: E
Volum (mc): 0 mc
Putere (W): 15 W
Temperatura culoare: 2700 K
Putere (Lumeni): 750
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Diametru: 8.5 cm
Garantie: 3 ani
Colectie: Alfa LED
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class2
Indice de redare a culorii (CRI): 90
Unghiul fasciculului: 36
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat încastrat
Adecvata Pentru Exterior: Nu
Lanț: Nu
Rezistent la foc: Nu
Abajur: Nu
Utilizare interior: Da
Model designer: Nu
Înălțime bază lampă: 70 mm