Maytoni Corp de iluminat încastrat Focus T, Aluminiu Alb, 7W, MAYTONI C140RS-L300-7W3K-W
Maytoni
376,00 Lei 338,40 Lei
Economisesti: 37,60 Lei
Corp de iluminat încastrat Focus T, Aluminiu Alb, 7W. aluminiu, montaj încastrat, 3 cm.
Forma spot: Rotundă
Flux luminos (lumeni): 460
Culoare baza: Alb
Adauga in Cos
Cod Produs: C140RS-L300-7W3K-W Ai nevoie de ajutor? 0371789121
  • Review-uri (0)
Finisajul alb mat al acestui corp de iluminat de 300 mm oferă o eleganță discretă, integrându-se armonios în tavanele de culoare deschisă. Puterea de 7W asigură o intensitate luminoasă optimă, potrivită pentru a asigura un nivel ridicat de confort vizual.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Material Carcasa: Aluminiu
Inaltime: 31.6 cm
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 31.6 cm
Culoare Produs:
Alb
Tip montaj: Încastrat
Putere (W): 7 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 460
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz