Maytoni Corp de iluminat încastrat Phanton, Aluminiu Alb, 12W, MAYTONI DL2001-L12W
Maytoni
160,00 Lei 144,00 Lei
Economisesti: 16,00 Lei
Include taxa verde - 0,71 Lei
Spot încastrat Phanton, 12W LED, din aluminiu alb. Are diametrul de 9.5 cm și înălțimea de 3.2 cm. Montaj rotund, discret.
✔ Îți promitem cel mai bun preț: Informează-te!
Forma spot: Rotundă
Culoare: Alb
Diametru: 9,5x9,5 cm
Flux luminos (lumeni): 750
Culoare baza: Alb
Adauga in Cos
Cod Produs: DL2001-L12W Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Video (1)
  • Review-uri (0)
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Construcție: Aluminiu
Material Carcasa: Aluminiu
Inaltime: 3.2 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 3.2 cm
Culoare Produs:
Alb
Material: Aluminiu
Iluminare LED (detaliu): DA
Tip montaj: Încastrat
Clasa energetica: G
Volum (mc): 0 mc
Putere (W): 12 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 750
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Diametru: 9.5 cm
Garantie: 5 ani
Colectie: Phanton
Durata De Viata: 50000 ore
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class2
Indice de redare a culorii (CRI): 80
Unghiul fasciculului: 120
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat încastrat
Diametru decupaj: 7.5 cm
Tehnologii speciale: Protecție extra la supraîncălzire; Garanție LongLEDing; Cip Ultra LED;
Adecvata Pentru Exterior: Nu
Lanț: Nu
Rezistent la foc: Nu
Abajur: Nu
Utilizare interior: Da
Model designer: Nu
Înălțime bază lampă: 30 mm