Maytoni Corp de iluminat încastrat Yin, Aluminiu Negru, 9W, Maytoni DL031-2-L12B
Maytoni
247,00 Lei 222,30 Lei
Economisesti: 24,70 Lei
Include taxa verde - 0,71 Lei
Corp de iluminat încastrat Maytoni Yin, din aluminiu negru, cu putere de 9W. Formă rotundă, diametru 9.8cm, montaj încastrat.
✔ Îți promitem cel mai bun preț: Informează-te!
Forma spot: Rotundă
Culoare: Negru
Flux luminos (lumeni): 950
Culoare baza: Negru
Adauga in Cos
Cod Produs: DL031-2-L12B Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Video (1)
  • Review-uri (0)
Unele modele sunt echipate cu variator de intensitate (dimmer) pentru un control optim al luminii.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Construcție: Aluminiu
Material Carcasa: Aluminiu
Inaltime: 7.5 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 7.5 cm
Culoare Produs:
Negru
Material: Aluminiu
Iluminare LED (detaliu): DA
Putere (W): 12 W
Temperatura culoare: 3000k
Putere (Lumeni): 790
Alimentare: 220-240V AC, 50Hz
Diametru: 9.8 cm
Garantie: 5 ani
Colectie: Yin
Durata De Viata: 30000 ore
Intrerupator: Nu
Clasa securitate electrica: Class2
Indice de redare a culorii (CRI): 90
Unghiul fasciculului: 60
Tip corp de iluminat: Corp de iluminat încastrat
Diametru decupaj: 8.5 cm
Tehnologii speciale: Garanție LongLEDing; OriginColor; Cip Ultra LED;
Adecvata Pentru Exterior: Nu
Lanț: Nu
Rezistent la foc: Nu
Abajur: Nu
Utilizare interior: Da
Model designer: Nu
Înălțime bază lampă: 90 mm