Maytoni Sursă de tensiune Sursă de alimentare Exility, Aluminiu Negru, 200W, MAYTONI TRA034DR-200W-DD-B-DE
Maytoni
629,00 Lei 566,10 Lei
Economisesti: 62,90 Lei
Sursă de alimentare Maytoni Exility din aluminiu negru, 200W, pentru sisteme de 48V. Are 33 cm lungime și 4.5 cm înălțime.
Dimabilă: Nu
Protectie Ip: IP 54
Adauga in Cos
Cod Produs: TRA034DR-200W-DD-B-DE Ai nevoie de ajutor? 0371789121
  • Review-uri (0)
Această sursă de alimentare din aluminiu negru oferă o putere de 200W. Dimensiunile sale sunt 33 cm lungime, 2.2 cm lățime și 4.5 cm înălțime. Se alimentează la 180-265V AC, 50 Hz și nu este dimabilă. Este o componentă necesară pentru a alimenta sistemele de iluminat care funcționează la 48V, asigurând funcționarea corectă a acestora.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 4.5 cm
Culoare Produs:
Negru
Lungime: 33 cm
Latime: 2.2 cm
Material: Aluminiu
Iluminare LED (detaliu): NU
Putere (W): 200 W
Alimentare: 180-265V AC, 50 Hz