Maytoni Sursă de tensiune Sursă de alimentare magnetică, Metal Gri, 320W, MAYTONI TRA004DR-320S
Maytoni
827,00 Lei 744,30 Lei
Economisesti: 82,70 Lei
Sursă de alimentare magnetică Maytoni, din metal gri, cu putere de 320W. Dimensiuni compacte: 21.5x11.5x3 cm, protecție IP20.
Culoare baza:
Adauga in Cos
Cod Produs: TRA004DR-320S Ai nevoie de ajutor? 0371789121
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (1)
  • Review-uri (0)
Această sursă de alimentare magnetică este fabricată din metal gri. Oferă o putere de 320W și funcționează cu o alimentare de la AC 100 la 260V. Dimensiunile sale sunt 21.5 cm lungime, 11.5 cm lățime și 3 cm înălțime. Cu protecție IP20, este potrivită pentru utilizare în interior. Este o componentă cheie pentru sistemele de iluminat din colecția de surse de alimentare de 48V.
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Material Carcasa: Metal
Inaltime: 3 cm
Lungime: 21.5 cm
Latime: 11.5 cm
Intrerupator Incorporat: NU
Utilizabil la exterior: NU
Design: Maytoni Tehnic
Inaltime: 3 cm
Culoare Produs:
Gri
Lungime: 21.5 cm
Latime: 11.5 cm
Material: Metal
Iluminare LED (detaliu): NU
Putere (W): 320 W